keyboard_capslock

0216 392 52 52

0542 474 78 78

İstanbul / Tuzla

" Güvenli Seyahat İçin Bizi Tercih Edin "

Öğrenci Taşımacılığı : PERSONEL TAŞIMACILIĞI 05424747878

Firmamız Emniyet, Dürüstlük, Disiplinli ve Titizlik ilkeleri ile çalısarak Okullar Özel ve Kamu Kurumları, Holdingler, Sirketlerin Ögrenci Personelini mesai kaybına ugratmadan ulasımını saglar.

Firmamızda çalısan sürücülerimiz : Tamamı sirketimiz bünyesinde sözlesmeli yasal çalısan, Gerekli egitimlerden geçirilmis sorumluluk sahibi, Alanında uzmanlasmıs is deneyiminin zirvesinde, E Ehliyetli ve yurtiçi (SRC 2) uluslar arası (SRC 1 ) belgesine sahip, En az 5 yıl yolcu tasımacılıgı yapmıs, Tam tesekküllü hastaneden saglık raporu almıs, Ne tasıdıgının farkında; iyi ahlak sahibi güler yüzlü, Kılık kıyafetine özen gösteren kisilerdir.

Araçlarımız : 0-3 yas arasında, Periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılmıs. Iç ve dıs temizlikleri günlük yapılanHer hafta iç hijyen temizligi yapılan, Her araçta telefon ve uydu takip sistemli (aracın ne zaman, nerede bulundugunu ve hızını gösterir.) Konforlu, ısıtma ve sogutma sistemi bulunan
Hava ve yol sartlarına uyum saglayan her türlü teçhizata sahip, Yasa geregi araçta bulunması gereken; yangın söndürücü, ilk yardım seti bulunan ve her ay kontrolleri yapılan, Ferdi kaza koltuk, tasımacılık, kasko, zorunlu trak sigortaları yapılmıs araçlardır.

Gerekli egitimlerden geçirilmis sorumluluk sahibi, Alanında uzmanlasmıs is deneyiminin zirvesinde, Lise mezunu 21 yasından gün almıs. Tam tesekküllü hastaneden saglık raporu almıs, Ne tasıdıgının farkında; iyi ahlak sahibi güler yüzlü, Kılık kıyafetine özen gösteren kisilerdir.


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ